















Pištolj raspršivač – NEO TOOLS 14-702
NEO pištolj za prskanje sa plastičnim gornjim rezervoarom, kapaciteta 6 l. Ima mlaznicu od nerđajućeg čelika prečnika 1,5 mm. Obezbeđuje efikasan i precizan rad. Radni pritisak do 4 bara. Potrošnja vazduha: 75 – 230. Usklađenost sa evropskim bezbednosnim standardima – CE sertifikat.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Prečnik mlaznice | 1,5 mm |
| Zapremina kontejnera | 6 L |
| Maksimalni pritisak | 4 bar |
| Težina | 0.724 kg |
Šifra proizvoda: 14-702 Kategorije: Električni alati, Pneumatski alati i kompresori, Pištolji za farbanje Oznaka: Pištolj za farbanje
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Pištolj raspršivač – NEO TOOLS 14-702 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 14-702 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Pištolj raspršivač – NEO TOOLS 14-703
Šifra: 14-703
Udarni čekić (SDS+) – GRAPHITE 58G858
Šifra: 58G858
Čekić za demoliranje – GRAPHITE 58G878
Šifra: 58G878
Udarna bušilica – GRAPHITE 58G728
Šifra: 58G728
Udarna bušilica – GRAPHITE 58G736
Šifra: 58G736
Ugaona brusilica – GRAPHITE 59G120
Šifra: 59G120
Udarna bušilica 500W – VERTO 50G515
Šifra: 50G515
Pegla za plastične cevi – TOPEX 44E160
Šifra: 44E160
Plinski brener sa dodacima – TOPEX 44E115
Šifra: 44E115





























