



Aku. čekić-bušilica (SDS+) – GRAPHITE 58G027
Akumulatorska bušilica sa četkom 18V, Li-Ion, 0-1420 o/min, 0-5000 min. Hod, desno / levo, energija udara 2,2 J, 4-funkcija, prosečno bušenje u beton / čelik / drvo 22/13/28 mm, težina 2,1 kg, kompatibilno sa Energy+ baterijama. Isporučuje se bez baterije i punjača.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Tip stezne glave | SDS Plus |
| Voltaža | 18 V |
| Udarna energija | 2.2 J |
| Broj karakteristika | 4 |
| Maksimalni prečnik bušenja betona | 22 mm |
| Maksimalni prečnik bušenja metala | 13 mm |
| Maksimalni prečnik bušenja drveta | 28 mm |
| Broj dioda | 1 |
| Tip baterije | Li-Ion |
| Obrtaja u minuti | 1420 rpm |
| Težina | 2.724 kg |
Šifra proizvoda: 58G027 Kategorije: Akumulatorski alati, AKU bušilice i odvijači Oznaka: Aku. čekić-bušilica SDS+
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Aku. čekić-bušilica (SDS+) – GRAPHITE 58G027 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 58G027 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Aku. čekić-bušilica SDS+, 18V ONE+™ – RYOBI R18SDS-0
Šifra: R18SDS-0
Aku. kružna testera – GRAPHITE 58G023
Šifra: 58G023
Aku. ugaona brusilica – GRAPHITE 58G026
Šifra: 58G026
Aku. ugaona brusilica – GRAPHITE 58G003
Šifra: 58G003
Aku. ubodna testera – GRAPHITE 58G011
Šifra: 58G011
Aku. čekić-bušilica (SDS+) – GRAPHITE 58G009
Šifra: 58G009
Aku. bušilica (odvijač) – GRAPHITE 58G000
Šifra: 58G000
Akumulatorski odvijač – GRAPHITE 58G150
Šifra: 58G150
Akumulatorski odvijač – VERTO 50G139
Šifra: 50G139




























