













Aku. duvač za lišće – GRAPHITE 58G044
Aku. duvač za lišće GRAPHITE 58G044 od 36 V Li-Ion (Energy+) dizajniran je za baštu, garažu i kućnu upotrebu. Koristiti se za izduvavanje i čišćenje. Poseduje dugme za zaključavanje neprekidnog rada i dugme za turbo opciju (rad od približno 2 sekunde). Ergonomska ručka za udobnu upotrebu jednom rukom i naramenica za lako rukovanje. Duvač sa rastavljenom cevi je lako čuvati i nositi. Isporučuje se bez baterija (2 x 18V).
| Proizvođač | |
|---|---|
| Napon | 2 x 18 V |
| Maksimalni broj obrtaja | 20000 o/min |
| Maksimalna brzina duvanja | 150 km/h |
| Intenzitet zvuka | 95,6 dB |
| Težina | 3.48 kg |
Šifra proizvoda: 58G044 Kategorije: Akumulatorski alati, Baštenski AKU alati, Baštenski program, Duvalice Oznaka: Duvač
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Aku. duvač za lišće – GRAPHITE 58G044 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 58G044 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Makaze teleskop – GREENMILL UP0115
Šifra: UP0115
Četka (30 cm) – GREENMILL GR8115
Šifra: GR8115
Grabulje (3 zuba) – GREENMILL GR8104
Šifra: GR8104
Aerator – GREENMILL GR8108
Šifra: GR8108
Berač voća – GREENMILL GR8112
Šifra: GR8112
Motika / Grabulje – GREENMILL GR8103
Šifra: GR8103
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Baštenske rukavice – VERTO
Šifra: 97H15X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Baštenske rukavice – VERTO
Šifra: 97H14X
Testera za živu ogradu – VERTO 52G567
Šifra: 52G567
Makaze za papir – TOP TOOLS 17B721
Šifra: 17B721
Zaštitna ograda za travnjak – VERTO
Šifra: 15G51X






















