



Aku. ugaona brusilica – GRAPHITE 58G026
Ugaona aku. brusilica bez četkica 58G026, kompatibilna sa 18V Li-Ion GRAPHITE Energy+ baterijama. Rotor 125 x 22,2 mm, 10.000 o/min, navoj vretena M14, bočna ručka u tri položaja, težina 1,7 kg. Uređaj dolazi bez baterije i punjača.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Veličina diska | 125 mm |
| Voltaža | 18 V |
| Tip | Ugaona |
| Tip baterije | Li-Ion |
| Težina | 2.21 kg |
Šifra proizvoda: 58G026 Kategorije: Akumulatorski alati, AKU brusilice Oznaka: Aku. ugaona brusilica
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Aku. ugaona brusilica – GRAPHITE 58G026 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 58G026 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Akumulatorska baterija – GRAPHITE 58G004
Šifra: 58G004
Energy+ set u alu. koferu – GRAPHITE 58G022-PS15
Šifra: 58G022-PS15
Aku. kružna testera – GRAPHITE 58G023
Šifra: 58G023
Aku. ubodna testera – GRAPHITE 58G011
Šifra: 58G011
Aku. pištolj za lepljenje – GRAPHITE 58G040
Šifra: 58G040
Aku. čekić-bušilica (SDS+) – GRAPHITE 58G027
Šifra: 58G027
Aku. odvrtač (ključ) – GRAPHITE 58G018
Šifra: 58G018
Aku. bušilica (odvijač) – GRAPHITE 58G010
Šifra: 58G010
Lampa za glavu – TOPEX 94W390
Šifra: 94W390




























