

















Aku. ugaona brusilica (bez četkica) u setu, 20V – BORMANN PRO BBP5130
Akumulatorska ugaona brusilica BBP5130 od 20V bez četkica dolazi u setu sa Li-Ion baterijom od 4 Ah i punjačem 2,4 A. Prihvata diskove prečnika do 125 mm tako da pokriva većinu amaterskih i profesionalnih poslova jer može da seče do dubine do 4 cm. Poseduje motor nove tehnologije (bez četkica) smanjenog grejanja, koji nudi veću autonomiju, duži životni vek i smanjene potrebe za održavanjem i zalihama rezervnih delova. Pakovanje u koferu.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Prihvat | M14 |
| Voltaža | 20 V |
| Prečnik diska | 125 mm |
| Obrtaja u minuti | 10000 |
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Aku. ugaona brusilica (bez četkica) u setu, 20V – BORMANN PRO BBP5130 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | BBP5130 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
VERTO 15G310 makaze za živu ogradu 550 mm
Šifra: 15G310
Rende (blanja)1050 W – BORMANN BPL7500
Šifra: BPL7500
Električna čekić-bušilica SDS+, 800W – RYOBI RSDS800-KC
Šifra: RSDS800-KC
Zaštitna ograda za travnjak – VERTO
Šifra: 15G51X



























