



Bic PZ2 – NEO TOOLS 06-020
PZ2 bic za glodanje 1/4″ dužine 25 mm. Zahvaljujući upotrebi legiranog čelika S2, tvrdoća bitova za blatnike iznosi 60 HRC, što znatno produžava životni vek i kvalitet rada.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Tip navoja | PZ2 |
| Veličina bica | 1/4" |
| Dužina bita | 25 mm |
| Tvrdoća čelika | 60 HRc |
| Težina | 0.126 kg |
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Bic PZ2 – NEO TOOLS 06-020 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 06-020 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Bic sa magnetom – TOPEX 39D350
Šifra: 39D350
OK nastavci – TOPEX 39D387
Šifra: 39D387
Olovka dvobojna – TOP TOOLS 14A892
Šifra: 14A892
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Olovka stolarska – TOP TOOLS
Šifra: 14A81X
Signalna traka – TOPEX 24B150
Šifra: 24B150
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Nožić za mašinu za pločice – TOPEX
Šifra: 16B31X-32X
Ger drveni Premium – TOPEX 10A803
Šifra: 10A803
Ger PVC bez testere – TOPEX 10A827
Šifra: 10A827
List za lučnu testeru – TOPEX
Šifra: 10A91X
List testere Bi-metal – TOPEX 10A330
Šifra: 10A330
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Katanac pravougaoni – TOP TOOLS
Šifra: 90U26X






















