



Bic sa magnetom – TOPEX 39D350
Komplet biceva za odvijače sa držačem je inovativno rešenje, pri čemu je organizator bitova ujedno i držač bita. Svi komadi su napravljeni od visokokvalitetnog hrom-vanadijumskog čelika koji garantuje dugogodišnji vek trajanja alata. Plastični organizator-držač. Pogodan set, vrlo lak za transport.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Set | 6 kom. |
| Prečnik | 1/4" |
| Dužina bita | 30 mm |
| Težina | 0.093 kg |
Šifra proizvoda: 39D350 Kategorije: Bitevi, Ručni alati, Odvijači, Pribor za alat Oznaka: Bic sa magnetom
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Bic sa magnetom – TOPEX 39D350 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 39D350 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Set odvijača (bitova) – VERTO 66H606
Šifra: 66H606
Magnet za bic – TOPEX 39D338
Šifra: 39D338
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Gedora – TOPEX
Šifra: 38D71X-73X
Nastavak okretni za gedoru – TOPEX 38D555
Šifra: 38D555
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Nožić za rende – TOPEX
Šifra: 11A40X
Olovka dvobojna – TOP TOOLS 14A892
Šifra: 14A892
Signalna traka – TOPEX 24B150
Šifra: 24B150
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Kamen za oštrenje – TOPEX 17B815
Šifra: 17B815
List testere Bi-metal – TOPEX 10A330
Šifra: 10A330
Burgija za beton (SDS+) – BLADE BBSDS+
Šifra: BBSDSPLUS























