

Burgija za beton crno-bela, 5Ks, 80mm, tip Leptir – GRAPHITE 57H313
Burgija za zidanjebeton od grafita sa vrhom od tvrdog metala leptira. Omogućava bušenje rupa u betonu i keramičkim materijalima bez rizika od klizanja bušilice u stranu u prvoj fazi obrade.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Materijal pakovanja | Blister |
| Dužina radnog dela | 40 mm |
| Dužina | 80 mm |
| Tip stezne glave | Cilindrična |
| Težina | 0.016 kg |
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Burgija za beton crno-bela, 5Ks, 80mm, tip Leptir – GRAPHITE 57H313 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 57H313 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Gedora Torx – TOPEX
Šifra: 38D80X-81X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Gedora – TOPEX
Šifra: 38D71X-73X
Nastavak okretni za gedoru – TOPEX 38D555
Šifra: 38D555
Nitne za tekstil i kožu – TOP TOOLS 32D420
Šifra: 32D420
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Olovka stolarska – TOP TOOLS
Šifra: 14A81X
Signalna traka – TOPEX 24B150
Šifra: 24B150
Olovka za obeležavanje metala – TOPEX 31C703
Šifra: 31C703
List za lučnu testeru – TOPEX
Šifra: 10A91X
List testere Bi-metal – TOPEX 10A330
Šifra: 10A330
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Katanac – TOP TOOLS
Šifra: 90U27X
Katanac – TOP TOOLS
Šifra: 90U30X
Burgija za beton (SDS+) – BLADE BBSDS+
Šifra: BBSDSPLUS






















