



Čekić gumeni, 450g – BORMANN Pro BHT7148
BORMANN Pro BHT7148 gumeni čekić izrađen je 75% od TPR-a dok je ručka napravljena od fiberglasa. Zahvaljujući ergonomskom obliku dobro se uklapa u ruku. Težina čekića je 450 grama.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Težina | 450 gr |
| Dimenzija | 42x42x13cm |
| Materijal | , |
| Težina pakovanja | 0.50 kg |
Opis
Gumeni čekić se koristi uglavnom za građevinske i završne radove jer guma ne oštećuje lomljiv materijal. BORMANN Pro BHT7148 gumeni čekić izrađen je 75% od TPR-a (termo-plastične gume) dok je ručka napravljena od fiberglasa. Zahvaljujući ergonomskom obliku dobro se uklapa u ruku. Težina čekića je 450 grama.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Čekić gumeni, 450g – BORMANN Pro BHT7148 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | BHT7148 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Čekić gumeni, 450g – TOPEX 02A344
Šifra: 02A344
Turpija za drvo set 3/1 – TOPEX 06A330
Šifra: 06A330
Turpije igličaste set 6/1 – TOPEX 06A010
Šifra: 06A010
Stega ugaona – TOP TOOLS 12A305
Šifra: 12A305
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Stolarska stega – TOP TOOLS
Šifra: 12A20X-22X
Čekić zidarski – TOP TOOLS 02A645
Šifra: 02A645
Čekić zidarski – TOPEX 02A635
Šifra: 02A635
Čekić stolarski – TOPEX 02A706
Šifra: 02A706
Čekić guma/plastika – TOP TOOLS 02A330
Šifra: 02A330
Čekić gumeni – TOP TOOLS 02A325
Šifra: 02A325
Čekić-sekira – TOPEX 02A110
Šifra: 02A110
Čekić drveni – TOPEX 02A050
Šifra: 02A050






















