













Dijamantska rezna ploča 125 mm sa ojačanim jezgrom – BIHUI DCBN5
Profesionalni dijamantski rezni disk BIHUI DCBN5 može se opisati kao univerzalan jer se koristi za sečenje bilo kojih pločica (mermer, granit, porcelan, čvrsta keramika, sve vrste kamena). Ima ojačanu prirubnicu za dug životni vek. Debljina ivice diska je 1,2 mm. Veličina – 125 mm, otvor 22,2 mm. Dubina sečenja na suvo do 20 mm.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Prečnik diska | 125 mm |
| Debljina | 1,2 mm |
| Otvor | 22,2 mm |
| Materijal sečiva | Dijamant |
| Materijal | |
| Namena | , |
| Težina | 0.18 kg |
Profesionalni dijamantski rezni disk BIHUI DCBN5 može se opisati kao univerzalan jer se koristi za sečenje bilo kojih pločica (mermer, granit, porcelan, čvrsta keramika, sve vrste kamena). Ima ojačanu prirubnicu za dug životni vek. Debljina ivice diska je 1,2 mm. Veličina – 125 mm, otvor 22,2 mm. Dubina sečenja na suvo do 20 mm. Pravi fine rezovi sa malo prašine. Disk je namenjen za suvo i mokro završno sečenje tvrde keramike, mermernih pločica, prirodnog i veštačkog kamena. Tip reza: oštar sa vodenim hlađenjem.
| Naziv proizvoda: | Dijamantska rezna ploča 125 mm sa ojačanim jezgrom – BIHUI DCBN5 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | DCBN5 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Dijamantska rezna ploča 115mm – BIHUI DCBN115
Gedora Torx – TOPEX
OK nastavci – TOPEX 39D387
Nožić za rende – TOPEX
Olovka stolarska – TOP TOOLS
Signalna traka – TOPEX 24B150
Konac građevinski – TOP TOOLS
List testere Bi-metal – TOPEX 10A330























