





Dijamantska rezna ploča za keramiku B-SPEEDY, BIHUI DCDM115
Profesionalni dijamantski disk za keramiku B-SPEEDY od BIHUI-a je tanak, debljine 1,4 mm. Ima neprekidni prsten pune visine od 10 mm. Prihvat (centralni otvor) mu je ojačan dvostrukom prirubnicom od 55 mm. Obezbeđuje sečenje velikom brzinom sa minimalnim strugotinama i samohlađenjem. Telo je napravljeno od specijalnog čelika za dodatnu krutost. Savršen je za upotrebu sa ugaonom brusilicom i koristi se za sečenje tvrdih pločica, porcelanskih pločica, keramičkih pločica itd.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Prečnik diska | 115 mm |
| Debljina | 1,4 mm |
| Otvor | 22,2 mm |
| Materijal sečiva | Dijamant |
| Materijal | |
| Namena | , |
| Težina | 0.46 kg |
Šifra proizvoda: DCDM115 Kategorije: Brusne i rezne ploče, Pribor za alat Oznaka: Dijamantski disk - profesionalni
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Dijamantska rezna ploča za keramiku B-SPEEDY, BIHUI DCDM115 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | DCDM115 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Dijamantska rezna ploča 115mm – BIHUI DCBN115
Šifra: DCBN115
Dijamantska rezna ploča 115 / 125 mm – BIHUI DCAM
Šifra: DCDF1xx
Dijamantska rezna ploča za keramiku B-MASTER, BIHUI DCDA
Šifra: DCDAxxx
Nitne za tekstil i kožu – TOP TOOLS 32D420
Šifra: 32D420
Adapter (set) – TOPEX 38D151
Šifra: 38D151
Olovka dvobojna – TOP TOOLS 14A892
Šifra: 14A892
Konac građevinski – TOPEX 30C630
Šifra: 30C630
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Konac građevinski – TOP TOOLS
Šifra: 30C614-615
Ger PVC bez testere – TOPEX 10A827
Šifra: 10A827
List testere Bi-metal – TOPEX 10A330
Šifra: 10A330
























