



Držači za auto dizalicu – NEO TOOLS 11-750
Postolja za dizalicu NEO TOOLS 11-750, komplet od 2 komada, napravljena su od čvrstih čeličnih profila. Odlikuju se praktičnom bravom za zaključavanje željene visine. Visok kvalitet proizvoda potvrđen TUV sertifikatom. Brend NEO ispunjava očekivanja profesionalaca.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Set | 2 kom. |
| Materijal | |
| Raspon | 295 – 428 mm |
| Nosivost | 3 t |
| Težina | 6,1 kg |
| Težina | 8.2 kg |
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Držači za auto dizalicu – NEO TOOLS 11-750 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 11-750 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Duga šestougaona nasadna glava – NEO TOOLS
Šifra: 08-48X-49X
Klizna šipka 1/4″ – NEO TOOLS 08-256
Šifra: 08-256
Šestougaona čaura od 3/8″ – NEO TOOLS
Šifra: 08-16X-18X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Podesivi ključ – NEO TOOLS
Šifra: 03-02X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Podesivi ključ, kratki – NEO TOOLS
Šifra: 03-01X-02X-K
Polirka – VERTO 51G726
Šifra: 51G726
Kantice za ulje – TOP TOOLS 77P505
Šifra: 77P505
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Trake sa mehanizmom – TOPEX
Šifra: 97X185-156
Traka sa mehanizmom – TOP TOOLS 97X192
Šifra: 97X192
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Gurtne gumene za stezanje – TOP TOOLS
Šifra: 97X19X

























