

Klešta ravna tip 90′ – NEO TOOLS 31-080
NEO klešta za savijanje sa savijenim vrhom 90`, dužina 275 mm, širina čeljusti 60 mm (ref. br. 31-080). Proizvod je izrađen od visokokvalitetnog hrom-vanadijum čelika tvrdoće 28–32 HRC za dug i kvalitetan životni vek alata. PVC premaz na ručki sprečava klizanje iz ruke za veću udobnost pri radu. NEO brend ispunjava očekivanja profesionalaca.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Dužina | 275 mm |
| Težina | 0,75 kg |
| Ugao savijanja | 90 st |
| Težina | 0.848 kg |
Šifra proizvoda: 31-080 Kategorije: Ručni alati, Klešta i sečice Oznake: Klešta sečice - zglobna, Klešta
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Klešta ravna tip 90′ – NEO TOOLS 31-080 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 31-080 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Klešta mini 115mm – Bormann Pro
Šifra: BHT7334
Klešta – NEO TOOLS 01-507
Šifra: 01-507
Klešta – NEO TOOLS 01-501
Šifra: 01-501
Klešta – NEO TOOLS 01-506
Šifra: 01-506
Makaze – NEO TOOLS 02-020
Šifra: 02-020
Čekić stolarski – TOPEX 02A706
Šifra: 02A706
Čekić za varioce – TOPEX 02A930
Šifra: 02A930
Čekić-sekira – TOPEX 02A110
Šifra: 02A110
Čekić špicasti – TOPEX 02A160
Šifra: 02A160
Macola – TOP TOOLS 02A012
Šifra: 02A012
Makaze za lim – TOPEX 01A445
Šifra: 01A445
Makaze za žicu (mini) – TOPEX 01A117
Šifra: 01A117



























