



Klešta za telefonski priključak Premium – TOPEX 32D408
Klešta za telefonski priključak, dužina 185 mm. Ergonomska plastična ručka dobro leži u ruci za bolji komfor u radu. Set uključuje 12 kom 6P konektora i 12 kom 8P konektora.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Tip | Za telefonski priključak |
| Dužina | 185 mm |
| Veličina bica | 1,8 mm ,6P, 8P |
| Ručka/drška | Obložena gumom |
| Težina | 0.42 kg |
Šifra proizvoda: 32D408 Kategorije: Ručni alati, Klešta i sečice Oznaka: Klešta za telefonski priključak - premium
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Klešta za telefonski priključak Premium – TOPEX 32D408 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 32D408 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Turpija za drvo – TOPEX
Šifra: 06A83X
Turpija za oštrenje lanaca – TOPEX
Šifra: 06A78X
Turpija za metal set 5/1 – TOPEX 06A250
Šifra: 06A250
Turpije igličaste set 6/1 – TOPEX 06A010
Šifra: 06A010
Ugaona stega – TOPEX 12A300
Šifra: 12A300
Čekić špicasti – TOP TOOLS 02A180
Šifra: 02A180
Čekić za varioce – TOPEX 02A930
Šifra: 02A930
Čekić gumeni – TOP TOOLS 02A315
Šifra: 02A315
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Čekić bravarski – TOP TOOLS
Šifra: 02A20X-22X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Makaze za lim – TOPEX
Šifra: 01A42X
Makaze za gvožđe (armaturu) – TOPEX
Šifra: 01A11X-13X
Makaze za žicu (mini) – TOPEX 01A117
Šifra: 01A117

























