



Mašina za rezanje pločica 600mm – TOPEX 16B260
TOPEKS mašina za sečenje pločica sa nožem veličine 15 x 6 x 1,5 mm. Koristi se za polaganje pločica. Ima dvostruke vodiče za cevi prečnika 16 mm. Aluminijumski vrh ima metričku skalu i uglomer.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Tip ležaja | Klizni |
| Dužina radnog dela | 600 mm |
| Veličina reznog točka | 15 x 6 x 1,5 mm |
| Širina radnog dela | 180 mm |
| Težina | 4.487 kg |
Šifra proizvoda: 16B260 Kategorije: Ručni alati, Specifični ručni alati Oznaka: Mašina za rezanje pločica
Opis
TOPEKS mašina za sečenje pločica sa nožem veličine 15 x 6 x 1,5 mm. Koristi se za polaganje pločica.
Ima dvostruke vodiče za cevi prečnika 16 mm. Aluminijumski vrh ima metričku skalu i uglomer.
– Tip ležaja: klizni
– Ukupna dužina proizvoda: 790 mm
– Dužina radnog dela: 600 mm
– Veličina reznog točka: 15 x 6 x 1,5 mm
– Širina radnog dela: 180 mm
– Težina: 4.32 kg
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Mašina za rezanje pločica 600mm – TOPEX 16B260 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 16B260 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Radionička stega – TOPEX 07A307
Šifra: 07A307
Turpija za metal – TOPEX
Šifra: 06A72X
Turpija za metal set 5/1 – TOPEX 06A250
Šifra: 06A250
Ugaona stega – TOPEX 12A300
Šifra: 12A300
Stega pištoljska (brza) – TOPEX
Šifra: 12A51X-56X
Čekić špicasti – TOP TOOLS 02A180
Šifra: 02A180
Čekić guma/plastika – TOP TOOLS 02A330
Šifra: 02A330
Čekić gumeni – TOP TOOLS 02A315
Šifra: 02A315
Čekić-sekira – TOPEX 02A110
Šifra: 02A110
Čekić drveni – TOPEX 02A050
Šifra: 02A050
Macola – TOP TOOLS 02A012
Šifra: 02A012
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Makaze za lim – TOPEX
Šifra: 01A42X
























