









Podni ventilator 50W, prečnika 30 cm, 3 brzine NEO TOOLS 90-009
Podni ventilator NEO TOOLS (Šifra: 90-009) snage 50W i prečnika 30 cm. Ima trostepeno podešavanje brzine duvanja. Hromirano metalno kućište za produženi vek trajanja. Proizvod za više sezona. Idealan za kancelarije i stambene prostorije.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Tip | Podni |
| Snaga | 50 W |
| Prečnik | 30 cm |
| Težina | 3.22 kg |
Opis
Dužina kabla za napajanje: 1,7m
Materijal kućišta: metal
Ukupna visina proizvoda: 38,5cm
Napon: 230V~50Hz
Klasa zaštite: I
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Podni ventilator 50W, prečnika 30 cm, 3 brzine NEO TOOLS 90-009 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 90-009 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Ventilator – NEO TOOLS (90-010)
Šifra: 90-010
Ventilator BORMANN ELITE – BFN9010
Šifra: BFN9010
Ventilator NEO TOOLS 90-008
Šifra: 90-008
Ventilator NEO TOOLS 90-007
Šifra: 90-007
Ventilator NEO TOOLS 90-001
Šifra: 90-001
Polirka – GRAPHITE 59G243
Šifra: 59G243
Multifunkcionalni alat – VERTO 51G330
Šifra: 51G330
Polirka – VERTO 51G726
Šifra: 51G726
Udarna bušilica 500W – VERTO 50G515
Šifra: 50G515
Pegla za plastične cevi – TOPEX 44E160
Šifra: 44E160
Lemilica plinska – TOPEX 44E118
Šifra: 44E118





























