Proizvod je uspešno dodat na listu zahtevaPregledajte listu zahteva


Aku. ugaona brusilica - GRAPHITE 58G026 12.900,00 din. (12.900,00 din.)
Energy+ set u alu. koferu - GRAPHITE 58G022-PS15 20.750,00 din. (20.750,00 din.)
Aku. kružna testera – GRAPHITE 58G023
11.000,00 din. (11.000,00 din.)
Akumulatorska kružna testera bez četkica 18V, Li-Ion, sečivo 165 x 20 mm, 4200 o/min, rezanje pod uglom 0-45º, dubinski rez 52/35 mm (90/45º), laserski pokazivač, težina 2,95 kg, dodaci: paralelni vodič
| Proizvođač | |
|---|---|
| Veličina diska | 165 mm |
| Voltaža | 18 V |
| Maksimalna dubina sečenja na 90° | 52 mm |
| Maksimalna dubina sečenja na 45° | 35 mm |
| Inner wheel diameter | 20 mm |
| Tip baterije | Li-Ion |
| Težina | 4.05 kg |
Šifra proizvoda: 58G023 Kategorije: Akumulatorski alati, Aku cirkulari, Ostali AKU alat Oznaka: Aku. kružna testera
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Aku. kružna testera – GRAPHITE 58G023 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 58G023 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Aku. pištolj (heftalica) za eksere i spajalice – GRAPHITE 58G081
Šifra: 58G081
17.368,00 din. (17.368,00 din.)





























