







Baterija za vibracioni vakum 16V – BIHUI LFTBV-BAT
Jaka litijum-jonska baterija od 16V, bez memorijskog efekta i samopražnjenja koristi se za vibracioni vakum BIHUI LFTBV i ima kapacitet 2 Ah.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Voltaža | 16 V |
| Kapacitet baterije | 2 Ah |
| Tip baterije | Li-Ion |
| Težina | 0.33 kg |
Šifra proizvoda: LFTBV-BAT Kategorije: Akumulatorski alati, Baterije i punjači Oznaka: Akumulatorska baterija
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Baterija za vibracioni vakum 16V – BIHUI LFTBV-BAT |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | LFTBV-BAT |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
NAKAYAMA EC1101 baterija 21V 4Ah
Šifra: EC1101
Akumulatorska baterija – BORMANN Lite BCD2602
Šifra: BCD2602
Akumulatorska baterija – BORMANN PRO BBP1006
Šifra: BBP1006
Akumulatorska baterija – BORMANN PRO BBP2002
Šifra: BBP2002
Akumulatorska baterija – GRAPHITE 58G086
Šifra: 58G086
Aku. renovator – GRAPHITE 58G013
Šifra: 58G013
Aku. pištolj za lepljenje – GRAPHITE 58G040
Šifra: 58G040
Aku. čekić-bušilica (SDS+) – GRAPHITE 58G009
Šifra: 58G009
Aku. bušilica (odvijač) – GRAPHITE 58G006
Šifra: 58G006
Lampa za glavu – TOPEX 94W390
Šifra: 94W390



























