



BIHUI multifunkcionalni disk za sečenje i brušenje 50 mm
Multifunkcionalni disk BIHUI namenjen je za sečenje i brušenje. Predviđen je za upotrebu sa BIHUI mini ugaonom brusilicom (BU-AGMN100-PLUS).
Pogodan je za rad u suvim i mokrim uslovima. Disk je brazirani (brazed) i koristi se za sečenje i brušenje materijala kao što su stakleni mozaik, porcelan i keramika.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Prečnik diska | 50 mm |
| Debljina | 1 mm |
| Otvor | 6 mm |
| Materijal sečiva | brazirani dijamantski disk |
| Namena | , |
Opis
Tehnički podaci
- Prečnik: 50 mm
- Debljina: 1.0 mm
- Maksimalan broj obrtaja: 12.250 o/min
- Unutrašnji otvor: 6 mm
Karakteristike
- Sečenje i brušenje
- Pogodan za mokro i suvo sečenje
- Kompatibilan sa BIHUI mini ugaonom brusilicom
- Brazirana ivica
Primena
- Stakleni mozaik
- Porcelan
- Keramika
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | BIHUI multifunkcionalni disk za sečenje i brušenje 50 mm |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | AGMBV50 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Dijamantski disk (super tanki) – BLADE BDD115PR
Šifra: BDD115PR
Dijamantski disk (super tanki) – BLADE BDD125PR
Šifra: BDD125PR
Magnet za bic brzostezajući – TOPEX 39D337
Šifra: 39D337
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Gedora Torx – TOPEX
Šifra: 38D80X-81X
Nastavak okretni za gedoru – TOPEX 38D555
Šifra: 38D555
Nitne za tekstil i kožu – TOP TOOLS 32D420
Šifra: 32D420
Signalna traka – TOPEX 24B150
Šifra: 24B150
Konac građevinski – TOPEX 30C630
Šifra: 30C630
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Katanac pravougaoni – TOP TOOLS
Šifra: 90U26X
Katanac – TOP TOOLS
Šifra: 90U30X
Burgija za beton (SDS+) – BLADE BBSDS+
Šifra: BBSDSPLUS
























