



BIHUI sinterovani dijamantski disk za sečenje AGMBS45
Sinterovani dijamantski disk AGMBS45 namenjen je za precizno i čisto sečenje u teško dostupnim mestima.
Predviđen je za upotrebu sa BIHUI mini ugaonom brusilicom.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Prečnik diska | 45 mm |
| Debljina | 0,6 mm |
| Otvor | 6 mm |
| Materijal sečiva | dijamantski (sinterovani dijamantski disk) |
| Namena | , |
Opis
Tehnički podaci
- Prečnik diska: 45 mm
- Debljina: 0.6 mm
- Unutrašnji otvor: 6 mm (1/4″)
- Dimenzije: 1-3/4″ x 1/4″
- Maksimalan broj obrtaja: 10.000 o/min
- Maksimalna brzina: 25 m/s
Karakteristike
- Precizno i čisto sečenje
- Pogodan za rad u uskim i teško dostupnim mestima
- Kompatibilan sa BIHUI mini ugaonom brusilicom
- Sinterovana dijamantska ivica
Primena
- Keramika
- Porcelan
- Mermer
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | BIHUI sinterovani dijamantski disk za sečenje AGMBS45 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | AGMBS45 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Dijamantski disk (super tanki) – BLADE BDD125PR
Šifra: BDD125PR
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Gedora – TOPEX
Šifra: 38D71X-73X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Nožić za rende – TOPEX
Šifra: 11A40X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Olovka stolarska – TOP TOOLS
Šifra: 14A81X
Signalna traka – TOPEX 24B150
Šifra: 24B150
Konac građevinski – TOPEX 30C630
Šifra: 30C630
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Konac građevinski – TOP TOOLS
Šifra: 30C614-615
Ger drveni Premium – TOPEX 10A803
Šifra: 10A803
Ger PVC bez testere – TOPEX 10A827
Šifra: 10A827
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Katanac – TOP TOOLS
Šifra: 90U27X
Burgija za beton (SDS+) – BLADE BBSDS+
Šifra: BBSDSPLUS





















