



Duvalica (usisivač) za lišće – VERTO 52G505
Električna duvaljka VERTO 500 W je pogodan alat za duvanje i usisavanje. Koristi se kod kuće, u baštama i radionicama ili garaži. Omogućava antistatičko čišćenje i uklanjanje prašine i mašine za sušenje, duvanje lišća, trave i igala sa terasa, staza i pločnika. Poseduje ergonomsku ručku za udobno rukovanje jednom rukom. Alat se isporučuje sa vrećicom za prašinu.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Snaga | 500 W |
| Napon | 230V~50Hz |
| Kapacitet vreće | 0.6 |
| Potrošnja vazduha | 2.2 m3/min |
| Obrtaja u minuti | 16000 rpm |
| Težina | 1.769 kg |
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Duvalica (usisivač) za lišće – VERTO 52G505 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 52G505 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Makaze teleskop – GREENMILL UP0115
Šifra: UP0115
Grabulje (3 zuba) – GREENMILL GR8104
Šifra: GR8104
Grabulje (32 zuba) – GREENMILL GR8109
Šifra: GR8109
Grabulje 14 zuba – GREENMILL GR8106
Šifra: GR8106
Motika / Grabulje – GREENMILL GR8103
Šifra: GR8103
Motalica za crevo – VERTO 15G791
Šifra: 15G791
Baštensko crevo Profesional – VERTO
Šifra: 15G82X
Testera za živu ogradu – VERTO 52G567
Šifra: 52G567
Konac zidarski – TOPEX 13A920
Šifra: 13A920
Baštenske rukavice – VERTO
Šifra: 97H13X























