











Kompresor za vazduh 24l – VERTO 73K002
VERTO 73K002 (uljni) kompresor od 24 l snage 1500 W male je veličine za lako skladištenje, odlična dopunska oprema u radionici ili garaži. Alat se napaja mrežnim napajanjem 230 V ~ 50 Hz, a njegov kapacitet je 24 l. Može se koristiti kao napajanje za pušku, punjenjem guma i drugim malim zadacima.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Potrošnja vazduha | 206 l/min |
| Zapremina boce | 24L |
| Snaga | 1.5 kW |
| Napon | 230V~50Hz |
| Obrtaja u minuti | 2850 rpm |
| Težina | 22.36 kg |
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Kompresor za vazduh 24l – VERTO 73K002 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 73K002 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ugaonik Premium (više uglova) – TOPEX
Šifra: 30C34X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ugaonik (vinkl) – TOP TOOLS
Šifra: 30C33X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Libela (2 otvora) – TOPEX
Šifra: 29C50X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Metar LUX Premium – TOPEX
Šifra: 27C37X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Pištolj za silikon – TOPEX
Šifra: 21B3X0
Pištolj za silikon – TOP TOOLS 21B131
Šifra: 21B131
Laser samonivelišući – TOPEX 29C909
Šifra: 29C909
Mašina za sečenje pločica – TOP TOOLS
Šifra: 16B24X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Kutija za alat – TOPEX
Šifra: 79R123-125
Čekić zidarski – TOPEX 02A635
Šifra: 02A635




















