

Libela aluminijum Profi (3 otvora) – TOPEX
Libela od eloksiranog aluminijuma, tačnost merenja 0,5 mm/m. Sadrži 3 bočice. Izrađena od trajne legure aluminijuma. Eloksiranje štiti površinu od korozije i mehaničkih oštećenja.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Preciznost | <0.5 mm/m |
| Broj bočica | 3 |
| Visina | 50 mm |
| Širina | 20 mm |
| Ugao bočice | 45° ,horizontalno ,vertikalno |
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Libela aluminijum Profi (3 otvora) – TOPEX |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 29C30X |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Torba za alat – TOPEX 79R441
Šifra: 79R441
Ruksak za montere – TOPEX 79R451
Šifra: 79R451
Multimetar Premium – TOPEX 94W104
Šifra: 94W104
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ugaonik Premium (više uglova) – TOPEX
Šifra: 30C34X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ugaonik (vinkl) – TOP TOOLS
Šifra: 30C33X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Metar – TOP TOOLS
Šifra: 27C23X
Pištolj za pur penu – TOPEX 21B501
Šifra: 21B501
Pištolj za silikon – TOP TOOLS 21B131
Šifra: 21B131
Mašina za sečenje pločica – TOP TOOLS
Šifra: 16B24X
Mašina za sečenje pločica Premium – TOPEX
Šifra: 16B16X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Kutija za alat – TOPEX
Šifra: 79R123-125





















