







Laser samonivelišući – TOPEX 29C909
Samonivelišući laser sa talasnom dužinom 650 nm i opsegom nivelacije <6 °. Proizvod koji se koristi u građevinskim i završnim radovima. Omogućava definisanje horizontalnih i vertikalnih ravni i ukrštenih linija u dometu do 10 m. Integrisani samonivelirajući mehanizam za veću udobnost u radu. Stalak za stativ uključen. Praktično plastično kućište za lako skladištenje i transport.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Domet | 10 m |
| Preciznost | ±0.5 mm/m |
| Tip baterije | 3 x AA |
| Snaga lasera | 650 nm |
| Talasna dužina lasera | ≤1 |
| Težina | 3.113 kg |
Šifra proizvoda: 29C909 Kategorije: Laserski daljinometri i nivelatori, Alati i oprema, Merni alati Oznaka: Laser samonivelišući
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Laser samonivelišući – TOPEX 29C909 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 29C909 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Šubler – TOPEX
Šifra: 31C615-616
Ugaonik (vinkl) – TOP TOOLS 30C320
Šifra: 30C320
Libela torpedo magnetna – TOPEX 29C894
Šifra: 29C894
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Libela (2 otvora) – TOPEX
Šifra: 29C50X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Merna traka/metar – TOP TOOLS
Šifra: 28C51X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Metar gumirani – TOPEX
Šifra: 27C30X-31X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Metar LUX Premium – TOPEX
Šifra: 27C37X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Pištolj za silikon – TOPEX
Šifra: 21B3X0
Pištolj za pur penu – TOPEX 21B501
Šifra: 21B501
Pištolj za silikon – TOP TOOLS 21B131
Šifra: 21B131
Čekić zidarski – TOPEX 02A635
Šifra: 02A635



















