

Libela Premium (5 otvora) – TOPEX
Libela sadrži 5 bočica pod uglom od 0 °, 1,5 °, 3,5 °, 45 °, 90 °. Udobna ručka olakšava merenja. Postavljanje bočice omogućava definisanje nagiba, npr. za cevi.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Broj bočica | 5 |
| Ugao bočice | 0° ,1.5° ,3.5° ,45° ,90° |
| Preciznost | ±0.5 mm/m |
| Širina | 30 mm |
| Visina | 60 mm |
Šifra proizvoda: 29C88X Kategorije: Alati i oprema, Libele, Merni alati Oznaka: Libela / 5 otvora - premium
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Libela Premium (5 otvora) – TOPEX |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 29C88X |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Ruksak za montere – TOPEX 79R451
Šifra: 79R451
Multimetar Premium – TOPEX 94W104
Šifra: 94W104
Ugaonik (vinkl) – TOP TOOLS 30C320
Šifra: 30C320
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ugaonik (vinkl) – TOP TOOLS
Šifra: 30C33X
Libela torpedo magnetna – TOPEX 29C894
Šifra: 29C894
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Metar magnetni Premium – TOPEX
Šifra: 37C34X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Metar gumirani – TOPEX
Šifra: 27C30X-31X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Metar – TOP TOOLS
Šifra: 27C23X
Pištolj za pur penu – TOPEX 21B501
Šifra: 21B501
Mašina za sečenje pločica Premium – TOPEX
Šifra: 16B16X





















