



Dvostrano tocilo – VERTO 51G450
Dvostrano električno tocilo od 200W, dizajnirano za lagani rad u malim radionicama i samostalnim amaterskim aktivnostima. Idealano za oštrenje alata kao što su bušilice i dleta, postoji mogućnost ugradnje žičanih četkica. Ima čvrsto kućište sa anti-spin štitovima.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Snaga | 200 W |
| Promer brusnog kamena | 150×12,7 mm |
| Obrtaja u minuti | 2950 o/min |
| Širina tocila | 20 mm |
| Težina | 7,5 kg |
| Težina | 7.12 kg |
Šifra proizvoda: 51G450 Kategorije: Električni alati, Ostali električni alati Oznaka: Dvostrano tocilo
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Dvostrano tocilo – VERTO 51G450 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 51G450 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Dvostrano tocilo – GRAPHITE 59G383
Šifra: 59G383
Ubodna testera – GRAPHITE 58G047
Šifra: 58G047
Čekić za demoliranje – GRAPHITE 58G878
Šifra: 58G878
Udarna bušilica – GRAPHITE 58G728
Šifra: 58G728
Multifunkcionalni alat – VERTO 51G330
Šifra: 51G330
Udarna bušilica 850W – VERTO 50G528
Šifra: 50G528
Lemilica pištoljska – TOPEX 44E002
Šifra: 44E002
Lemilica plinska – TOPEX 44E118
Šifra: 44E118




























