



Plinski brener sa dodacima – TOPEX 44E115
Plinski brener (komplet gorionika), snage 19,5 kW, temperature plamena 1850 °C. Set uključuje 3 univerzalna gorionika. Sa crevom od 1,5 m. Savršeno za radne zadatke.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Snaga | 19.5 kW |
| Temperatura plamena | 1850 st C |
| Dužina creva | 1,5 m |
| Potrošnja gasa | 2000 g/h |
| Težina | 1.247 kg |
Šifra proizvoda: 44E115 Kategorije: Električni alati, Lemilice i breneri Oznaka: Plinski brener sa dodacima
Opis
Plinski brener (komplet gorionika), snage 19,5 kW, temperature plamena 1850 °C. Set uključuje 3 univerzalna gorionika.
Sa crevom od 1,5 m. Savršeno za radne zadatke.
Karakteristike:
– Temperatura plamena: 1850 °C
– Potrošnja gasa: 2000 g/h
– Snaga gorionika: 19,5 kW
– Broj gorionika: 3
– Prečnik gorionika: V1 = 22 /33/48, V2 = 33/43/58 mm
– Tip gorionika: Široka
– Težina: 1,3 kg
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Plinski brener sa dodacima – TOPEX 44E115 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 44E115 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Sabljasta testera – GRAPHITE 58G971
Šifra: 58G971
Udarni čekić (SDS MAX) – GRAPHITE 58G874
Šifra: 58G874
Udarni čekić (SDS+) – GRAPHITE 58G858
Šifra: 58G858
Udarna bušilica – GRAPHITE 58G728
Šifra: 58G728
Polirka – GRAPHITE 59G243
Šifra: 59G243
Multifunkcionalni alat – VERTO 51G330
Šifra: 51G330
Udarna bušilica 850W – VERTO 50G528
Šifra: 50G528
Udarna bušilica 500W – VERTO 50G515
Šifra: 50G515
Lemilica pištoljska – TOPEX 44E002
Šifra: 44E002
Pegla za plastične cevi – TOPEX 44E160
Šifra: 44E160
Lemilica električna – TOPEX
Šifra: 44E029





























