



Lemilica plinska – TOPEX 44E118
Plinski gorionik za lemljenje, snage 2 kW, radna temperatura 1850 °C. Set uključuje gumeno crevo od 1,5 m. Koristi se za lemljenje metalnih komada. Savršeno za limarske zadatke
| Proizvođač | |
|---|---|
| Tip lemilice | Gasna |
| Temperatura plamena | 1850 st C |
| Dužina creva | 1,5 m |
| Snaga | 2 kW |
| Potrošnja gasa | 140 g/min |
| Težina | 1.16 kg |
Opis
Plinski gorionik za lemljenje, snage 2 kW, radna temperatura 1850 °C. Set uključuje gumeno crevo od 1,5 m.
Koristi se za lemljenje metalnih komada. Savršeno za limarske zadatke.
Opis:
– Tip lemilice: Gasna
– Temperatura plamena: 1850 ºC
– Broj gorionika: 1
– Dužina creva: 1,5 m
– Snaga: 2 kW
– Potrošnja gasa: 140 g/min
– Težina: 1,08 kg
Komponente lemilice:
1. Gorionik
2. Drška
3. Točak sa gasnim ventilom
4. Gumeno crevo
5. Ključevi
6. Vrh za lemljenje
7. Stalak
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Lemilica plinska – TOPEX 44E118 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 44E118 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Ugaoni cirkular – GRAPHITE 59G800
Šifra: 59G800
Sabljasta testera – GRAPHITE 58G971
Šifra: 58G971
Udarni čekić (SDS+) – GRAPHITE 58G858
Šifra: 58G858
Udarna bušilica – GRAPHITE 58G712
Šifra: 58G712
Udarna bušilica – GRAPHITE 58G728
Šifra: 58G728
Ugaona brusilica – GRAPHITE 59G063
Šifra: 59G063
Multifunkcionalni alat – VERTO 51G330
Šifra: 51G330
Glodalica – VERTO 52G713
Šifra: 52G713
Pegla za plastične cevi – TOPEX 44E160
Šifra: 44E160
Plinski brener sa dodacima – TOPEX 44E115
Šifra: 44E115





























