

Pegla za plastične cevi prečnika do 110 mm – NEO TOOLS 21-002
Zavarivač za cevi od PE, PP, PB plastike snage 1200 W. Za zavarivanje cevi i cevnih spojnica sa maksimalnim prečnikom od 110 mm. Površina glave za zavarivanje se zagreva na 260 ℃, što garantuje efikasan rad. Zavarivač snabdeven postoljem. Komplet upakovan u praktično kućište. NEO ponuda uključuje grejne čaure sa prevlakom od PTFE prečnika 16 do 110 mm. Pegla se isporučuje bez teflon dodataka.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Težina | 6,9 kg |
| Snaga | 1200 W |
| Voltaža | 230V~50Hz |
| Temperatura glave | 260℃ |
| Težina | 8.14 kg |
Šifra proizvoda: 21-002 Kategorije: Električni alati, Ostali električni alati Oznaka: Pegla za plastične cevi
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Pegla za plastične cevi prečnika do 110 mm – NEO TOOLS 21-002 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 21-002 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Čekić za demoliranje – GRAPHITE 58G878
Šifra: 58G878
Udarni čekić (SDS+) – GRAPHITE 58G528
Šifra: 58G528
Udarna bušilica – GRAPHITE 58G712
Šifra: 58G712
Udarna bušilica – GRAPHITE 58G728
Šifra: 58G728
Udarna bušilica – GRAPHITE 58G736
Šifra: 58G736
Polirka – GRAPHITE 59G243
Šifra: 59G243
Ugaona brusilica – GRAPHITE 59G087
Šifra: 59G087
Ugaona brusilica – GRAPHITE 59G063
Šifra: 59G063
Ugaona brusilica – GRAPHITE 59G120
Šifra: 59G120
Dvostrano tocilo – VERTO 51G450
Šifra: 51G450
Glodalica – VERTO 52G713
Šifra: 52G713
Lemilica pištoljska – TOPEX 44E002
Šifra: 44E002





























