



Elektroda (kisela) za zavarivanje – BLADE 2,5
BLADE – je (kisela) elektroda E6013 od ugljeničnog čelika sa oblogom od titanijuma (AC/DC). Omogućava zavarivanje u svim položajevima. Ima odlične performanse zavarivanja. Lako se ponovo pali, ima stabilan luk, ostavlja čist (precizan) var i omogućava lako odstranjivanje šljake. Koristi se prvenstveno za zavarivanje (uglavnom) niskokarbonskih čeličnih struktura. Posebno su pogodne za zavarivanje tankih ploča male veličine, zatim zavarivanje sa prekidima sa kratkim glavama za zavarivanje i kozmetičko zavarivanje. Pogoduje neiskusnim zavarivačima. Odlikuje je izuzetan odnos cena/kvalitet.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Tip | Kisela |
| Prečnik | 2,5 mm |
| Materijal | , |
| Jačina električne struje | 50-90A |
| Težina | 2,5 kg (pakovanje) |
| Zemlja porekla |
Šifra proizvoda: BLADE2,5 Kategorije: Oprema za zavarivanje, Alati i oprema
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Elektroda (kisela) za zavarivanje – BLADE 2,5 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | BLADE2,5 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Ruksak za montere – TOPEX 79R451
Šifra: 79R451
Torba za alat premium – TOPEX 79R440
Šifra: 79R440
Torba dupla sa pojasom – TOPEX 79R402
Šifra: 79R402
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Konac građevinski – TOP TOOLS
Šifra: 30C614-615
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ugaonik (vinkl) – TOP TOOLS
Šifra: 30C33X
Libela torpedo magnetna – TOPEX 29C894
Šifra: 29C894
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Merna traka/metar – TOP TOOLS
Šifra: 28C51X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Metar magnetni Premium – TOPEX
Šifra: 37C34X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Pištolj za silikon – TOPEX
Šifra: 21B3X0
Laser samonivelišući – TOPEX 29C909
Šifra: 29C909
Mašina za sečenje pločica Premium – TOPEX
Šifra: 16B16X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Kutija za alat – TOPEX
Šifra: 79R123-125





















