

Električna kosačica za travu – NAKAYAMA EM3220
NAKAYAMA (EM3220) – 1200W – 32cm – Moćna kosilica za travnjak.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Snaga | 1200 W |
| Tip | ručni pogon |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Visina košenja | 25-65 mm |
| Širina otkosa | 32cm |
| Podešavanje visine košenja | 3 pozicije |
| Zapremina kontejnera | 25L |
Šifra proizvoda: EM3220 Kategorije: Baštenski program, Kosilice za travu Oznaka: Električna kosačica
Opis
Specifikacije
– Snaga: 1200W
– Širina sečenja: 32 cm
– Broj obrtaja: 3450 obrtaja u minuti
– Kapacitet kante za prikupljanje: 25L
– Podešavanja u tri položaja: 25/45/65 mm
– Prednji/zadnji točak: 140 mm
– Neto težina: 6,7 kg
– Težina paketa: 8,0 kg
– Montaža kosilice se obavlja bez alata
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Električna kosačica za travu – NAKAYAMA EM3220 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | EM3220 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Grabulje (32 zuba) – GREENMILL GR8109
Šifra: GR8109
Motorna testera – GRAPHITE 58G943
Šifra: 58G943
Baštensko crevo Profesional – VERTO
Šifra: 15G82X
Testera za živu ogradu – VERTO 52G567
Šifra: 52G567
Duvalica (usisivač) za lišće – VERTO 52G505
Šifra: 52G505
Konac zidarski – TOPEX 13A920
Šifra: 13A920
Zaštitna ograda za travnjak – VERTO
Šifra: 15G51X
Baštenske rukavice – VERTO
Šifra: 97H13X

























