



Klešta smrt Crv Premium – TOPEX 32D855
Klešta smrt Crv – Premium za stezanje, dužine 225 mm, radni opseg 0–40 mm. Sa okruglim čeljustima. Mehanizam zasuna omogućava kontinuirani pritisak na obradak. Proizvod je napravljen od visokokvalitetnog hrom-vanadijumskog čelika koji garantuje dugogodišnji vek trajanja proizvoda.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Tip | Za stezanje |
| Dužina | 225 mm |
| Raspon/promeri prečnika | 40 mm |
| Ručka/drška | Metalna |
| Težina | 0.574 kg |
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Klešta smrt Crv Premium – TOPEX 32D855 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 32D855 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Turpija za drvo set 3/1 – TOPEX 06A330
Šifra: 06A330
Turpija za metal set 5/1 – TOPEX 06A250
Šifra: 06A250
Stega-G – TOP TOOLS 12A375
Šifra: 12A375
Ugaona stega – TOPEX 12A300
Šifra: 12A300
Stega ugaona – TOP TOOLS 12A305
Šifra: 12A305
Stega stolarska – TOPEX
Šifra: 12A10X-13X
Čekić zidarski – TOPEX 02A635
Šifra: 02A635
Čekić guma/plastika – TOP TOOLS 02A330
Šifra: 02A330
Čekić gumeni – TOP TOOLS 02A325
Šifra: 02A325
Čekić gumeni – TOP TOOLS 02A315
Šifra: 02A315
Makaze za lim – TOPEX 01A445
Šifra: 01A445
Makaze za gvožđe (armaturu) – TOPEX
Šifra: 01A11X-13X
























