



Ključ za lambda sondu 22 x 90 mm, 3/8″ – NEO TOOLS 11-205
Nasadni ključ senzora za kiseonik NEO TOOLS 11-205 je dugačak – 90 mm standardne veličine – 22 mm sa priključkom od 3/8″. Posebna rupa na ključu omogućava ugradnju i deinstalaciju senzora kiseonika bez odvajanja žica. Proizvod je napravljen od izdržljivog hrom-vanadijum čelika koji garantuje dugogodišnj upotreb. TUV Rheinland sertifikat garantuje visok kvalitet i pouzdanost proizvoda. Neo brend ispunjava očekivanja profesionalaca.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Dužina | 90 mm |
| Veličina navoja | 3/8" |
| Veličina čašice | 22 mm |
| Težina | 0.263 kg |
Šifra proizvoda: 11-205 Kategorije: Ručni alati, Ključevi, Alati, Ostali ručni alati, Moto program Oznaka: Ključ za lambda sondu
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Ključ za lambda sondu 22 x 90 mm, 3/8″ – NEO TOOLS 11-205 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 11-205 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Turpija za metal – TOPEX
Šifra: 06A72X
Turpija za oštrenje lanaca – TOPEX
Šifra: 06A78X
Turpija za drvo set 3/1 – TOPEX 06A330
Šifra: 06A330
Turpija za metal set 5/1 – TOPEX 06A250
Šifra: 06A250
Turpije igličaste set 6/1 – TOPEX 06A010
Šifra: 06A010
Ugaona stega – TOPEX 12A300
Šifra: 12A300
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Stolarska stega – TOP TOOLS
Šifra: 12A20X-22X
Čekić zidarski – TOPEX 02A635
Šifra: 02A635
Čekić drveni – TOPEX 02A050
Šifra: 02A050
Čekić špicasti – TOPEX 02A160
Šifra: 02A160
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Makaze za lim – TOPEX
Šifra: 01A42X
Makaze za žicu (mini) – TOPEX 01A117
Šifra: 01A117

























