

Kružna el. testera za sečenje metala – GRAPHITE 59G873
Kružna el. testera za sečenje metala – GRAPHITE 59G873 snage 2600W promera diska 355 mm x 25,4 mm. Maksimalna dubina sečenja materijala pod uglom od 90º iznosi 110 mm (kružni presek), 100×100 mm (kvadratni presek) i 90×180 mm (četvrtasti presek).
| Proizvođač | |
|---|---|
| Snaga | 2600 W |
| Maksimalna debljina sečenja | 120 mm |
| Prečnik diska | 355 x 25,4 mm |
| Težina | 17 kg |
| Namena | |
| Klasa zaštite | II |
| Težina | 19.04 kg |
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Kružna el. testera za sečenje metala – GRAPHITE 59G873 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 59G873 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Testera za sečenje metala BORMANN (BCS2030)
Šifra: BCS2030
Udarni čekić (SDS+) – GRAPHITE 58G858
Šifra: 58G858
Udarna bušilica – GRAPHITE 58G712
Šifra: 58G712
Udarna bušilica – GRAPHITE 58G728
Šifra: 58G728
Ugaona brusilica – GRAPHITE 59G120
Šifra: 59G120
Multifunkcionalni alat – VERTO 51G330
Šifra: 51G330
Polirka – VERTO 51G726
Šifra: 51G726
Glodalica – VERTO 52G713
Šifra: 52G713
Udarna bušilica 500W – VERTO 50G515
Šifra: 50G515
Lemilica električna – TOPEX
Šifra: 44E029
Lemilica plinska – TOPEX 44E118
Šifra: 44E118




























