













Laser – SOLA Smart
SOLA Smart laser sa samonivelišućim izravnanjem opsega 10 m*
| Proizvođač | |
|---|---|
| Dimenzija | 97x71x85 mm |
| Tolerancija merenja | ±0.50 mm/m |
| Opseg samonivelisanja | ±3° |
| Radna temperatura | -10 °C do +50 °C |
| Snaga | < 1,0 mW |
| Talasna dužina lasera | 635 nm |
Šifra proizvoda: SMART Kategorije: Laserski daljinometri i nivelatori, Alati i oprema, Merni alati, Pribor za alat, Ostalo Oznaka: Laser SMART
Opis
SOLA Smart laser sa samonivelišućim izravnanjem opsega 10 m*.
Karakteristike:
Dimenzije: 97 x 71 x 85 mm
Nivelisanje: Samonivelisanje
Tolerancija merenja: ±0,50 mm/m
Opseg samonivelisanja: ±3°
Opseg primene bez ručnog prijemnika (radijus): 10 m*
Radna temperatura: -10°C do +50°C
Adapter za stativ: 1/4″
Klasa zaštite: IP42
Napajanje: 2 x 1,5 V (AA) baterije
Vreme rada (na 20 °C): 20 sati (sve diode)
Klasa lasera: 2, DIN EN 60825-1 : 2014
Izlazna snaga: < 1,0 mV
Talasna dužina: 635 nm
Uključuje:
– 2 x 1,5 V (AA) baterije
– SMART
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Laser – SOLA Smart |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | SMART |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Bic sa magnetom – TOPEX 39D350
Šifra: 39D350
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Gedora produžena – TOPEX
Šifra: 38D75X-76X
Nastavak okretni za gedoru – TOPEX 38D555
Šifra: 38D555
OK nastavci – TOPEX 39D387
Šifra: 39D387
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Nožić za rende – TOPEX
Šifra: 11A40X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Konac građevinski – TOP TOOLS
Šifra: 30C614-615
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Nožić za mašinu za pločice – TOPEX
Šifra: 16B31X-32X
Ger drveni Premium – TOPEX 10A803
Šifra: 10A803
List za lučnu testeru – TOPEX
Šifra: 10A91X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Katanac – TOP TOOLS
Šifra: 90U27X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Katanac pravougaoni – TOP TOOLS
Šifra: 90U26X






















