







Libela – SOLA PTM 5
SOLA PTM 5 je mini libela sa magnetom (magnetna traka). Poseduje tri merna otvora – jedna verikalna bočica, jedna horizontalna bočica i jedna bočica pod uglom (45 stepeni).
| Proizvođač | |
|---|---|
| Materijal | |
| Boja | Crvena |
| Tolerancija merenja | Za standardni položaj 1,50 mm/m |
| Dimenzija | 37 x 15 mm |
| Težina | 0.07 kg |
SOLA PTM 5 je mini libela sa magnetom (magnetna traka). Poseduje tri merna otvora – jedna verikalna bočica,
jedna horizontalna bočica i jedna bočica pod uglom (45 stepeni).
Karakteristike:
Kompaktan, lagan, zgodan
Otporan na vodu, toplotu i hladnoću
Bočice od akrilne cevi otporne na lomljenje
Magnetna traka sa visokom snagom lepljenja
Aplikacije:
Horizontalno merenje
Vertikalno merenje
Merenje ugla/nagiba
Opis:
Artikal: Torpedo libela
Dimenzije: 37 x 15 mm
Materijal: ABS plastika
Boja: crvena
Tolerancija merenja, standardna pozicija: 1,50 mm/m (0,086°)
Broj horizontalnih bočica: 1
Broj vertikalnih bočica: 1
Bočica sa posebnim karakteristikama: pod uglom od 45°
Merna površina: Plastika
Magnet: Magnetna traka
Magnet: Da
| Naziv proizvoda: | Libela – SOLA PTM 5 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | PTM 5 20 MAG |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Libela torpedo magnetna – KSEIBI 302430
Ugaonik (vinkl) – TOP TOOLS 30C320
Konac građevinski – TOP TOOLS
Libela (2 otvora) – TOPEX
Metar LUX Premium – TOPEX
Metar – TOP TOOLS
Pištolj za pur penu – TOPEX 21B501
Pištolj za silikon – TOPEX 21B245
Mašina za sečenje pločica – TOP TOOLS





















