













Vakumski držač (trostruki) – BIHUI SCTB4
Profesionalni vakumski držač (trostruki) – BIHUI SCTB4 napravljen je od aluminijuma sa gumenim vakumom. Prečnika 5″ ima nosivost od 110kg. Ergonomska ručica za veću udobnost u radu. Idealan je za nošenje keramičkih pločica, mermera i stakla.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Prečnik | 125 mm |
| Nosivost | 110 kg |
| Namena | , , |
| Težina | 1.54 kg |
Opis
Profesionalni vakumski držač (trostruki) – BIHUI SCTB4 napravljen je od aluminijuma sa gumenim vakumom. Prečnika 5″ ima nosivost od 110kg. Ergonomska ručica za veću udobnost u radu. Idealan je za nošenje keramičkih pločica, mermera i stakla. Pre upotrebe proverite da li je površina čista i glatka.
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Vakumski držač (trostruki) – BIHUI SCTB4 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | SCTB4 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Vakumski nosač sa pumpicom – BIHUI SCVG6
Šifra: SCVG6
Vakumski nosač sa pumpicom – BIHUI SCVM6
Šifra: SCVM6
Vakumski držač (dvostruki) – BIHUI SCDB4
Šifra: SCDB4
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Ugaonik (vinkl) – TOP TOOLS
Šifra: 30C33X
Libela torpedo magnetna – TOPEX 29C894
Šifra: 29C894
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Merna traka/metar – TOP TOOLS
Šifra: 28C51X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Metar gumirani – TOPEX
Šifra: 27C30X-31X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Metar – TOP TOOLS
Šifra: 27C23X
























