























Aku. odvrtač (ključ) – GRAPHITE 58G028
9.900,00 din. (9.900,00 din.)
Udarni akumulatorski odvijač-ključ GRAPHITE bez četkica, Li-Ion, (u pakovanju dolazi bez baterije). Model: 58G028 GRAPHITE je moćan, visokokvalitetan alat koji funkcioniše na bazi Energy+ sistema baterija. Preporučuje se za upotrebu sa 18V litijum-jonskom baterijom marke GRAPHITE. Udarni ključ za teške uslove rada, sa motorom bez četkica, preporučuje se prvenstveno za upotrebu u radionici koja uključuje zatezanje i uklanjanje šrafova.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Voltaža | 18 V |
| Prihvat | 1/2" |
| Maksimalni obrtni momenat | 250 Nm ,220 Nm ,300 Nm |
| Broj dioda | 1 |
| Tip baterije | Li-Ion |
Alat nudi brzine do maksimalno 2.700 obrtaja u minuti ili 3.780 obrtaja u minuti sa udarom. Obrtni moment dostiže 300 Nm. Pored toga, stezna glava od ½“ prilagođena je radu sa najpopularnijim tipovima udarnih nasadnih glava.
LED svetlo osvetljava radni prostor, a elektromotorna kočnica omogućava brzo zaustavljanje vretena, što takođe znači povećanu bezbednost u njegovoj upotrebi. Ergonomska ručka i optimizovana dužina ključa omogućavaju da se sve operacije izvode efikasno i efektivno.
| Naziv proizvoda: | Aku. odvrtač (ključ) – GRAPHITE 58G028 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 58G028 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |




























