





Brusilica za gips „Žirafa“ – BORMANN Lite BDS8010
Bormann Lite BDS8010 teleskopska brusilica za gipsane zidove, sa automatskim usisivačem i vrećom za prašinu svestran je moćan. Koristi se u građevinskim radovima za završnu obradu zidova, kao na primer: brušenje gipsanih ploča, plafona, unutrašnjih i spoljašnjih zidova itd. Prečnik brusnog papira je 225 mm.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Snaga | 750 W |
| Maksimalni broj obrtaja | 1000-1850 ob/min |
| Raspon dužina | 135-180 cm |
| Dimenzija pakovanja | 73x31x23 |
| Težina pakovanja | 7,25 kg |
Šifra proizvoda: BDS8010 Kategorije: Brusilice, Električni alati Oznake: Brusilica za gips - "Žirafa", BORMANN LITE
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Brusilica za gips „Žirafa“ – BORMANN Lite BDS8010 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | BDS8010 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Udarna bušilica 500 W – BORMANN Lite BID5100
Šifra: BID5100
Vibraciona brusilica – BORMANN Lite BSS2120
Šifra: BSS2120
Akumulatorska baterija – BORMANN Lite BCD2602
Šifra: BCD2602
Brusilica za gips „Žirafa“ – GRAPHITE 59G261
Šifra: 59G261
Glodalica – VERTO 52G713
Šifra: 52G713
Udarna bušilica 850W – VERTO 50G528
Šifra: 50G528
Udarna bušilica 500W – VERTO 50G515
Šifra: 50G515
Plinski brener sa dodacima – TOPEX 44E115
Šifra: 44E115



























