



Čekić-bušilica SDS MAX 1050W, BMC – GRAPHITE 58G875
Čekić, SDS Max, 1050 W je profesionalni uređaj, dizajniran za teške radove na ugradnji i rušenju. Odlikuje ga sigurnost i udobnost pri radu. Pored glavne ručke koja je presvučena protivkliznom masom postoji i dodatna ručka tipa „D“ koja omogućava podešavanje položaja pod bilo kojim uglom. Sistem indeksacije dleta u 12 koraka omogućava precizno prilagođavanje položaja dleta trenutnom poslu. Kućište menjača je napravljeno od legure aluminijuma, što osigurava otpornost na oštećenja i efikasno rasipanje toplote.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Snaga | 1050 W |
| Brzina | 2100 o/min |
| Napon | 230V~50Hz |
| Broj udara u minuti | 2100 o/min |
| Snaga udarca | 10 J |
| Prihvat | SDS Max |
| Težina | 5,41 kg |
Šifra proizvoda: 58G875 Kategorije: Električni alati, Bušilice i odvijači Oznaka: Čekić-bušilica SDS MAX
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Čekić-bušilica SDS MAX 1050W, BMC – GRAPHITE 58G875 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 58G875 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Udarni čekić (SDS MAX) – GRAPHITE 58G874
Šifra: 58G874
Udarni čekić (SDS+) – GRAPHITE 58G858
Šifra: 58G858
Udarna bušilica – GRAPHITE 58G728
Šifra: 58G728
Udarna bušilica – GRAPHITE 58G736
Šifra: 58G736
Polirka – VERTO 51G726
Šifra: 51G726
Glodalica – VERTO 52G713
Šifra: 52G713
Udarna bušilica 850W – VERTO 50G528
Šifra: 50G528
Pegla za plastične cevi – TOPEX 44E160
Šifra: 44E160
Lemilica električna – TOPEX
Šifra: 44E029




























