















Drobilica (seckalica) za grane, 2500 W – RYOBI RSH2545B
RYOBI RSH2545B je snažna električna udarna seckalica za baštu od 2500 W, dizajnirana za upotrebu u domaćinstvima za preradu organskog otpada poput grana, kupine i žbunja u fini malč ili kompost. Poseduje dva reverzibilna sečiva napravljena od kaljenog čelika usitnjavaju grane, kupinu i žbunje u finu smesu. Ima širok otvor za lako ubacivanje lišća i grana do 45 mm. Odlikuje je čvrst metalni okvir, korpa za sakupljanje od 40 litara, veliki točkovi za lak transport. Sigurnosti radio poseduje i zaštitu od preopterećenja i kratkog spoja.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Napon | 230V |
| Snaga | 2500 W |
| Maksimalna debljina sečenja | 45 mm |
| Zapremina kontejnera | 40 L |
| Težina | 13.4 kg |
RYOBI RSH2545B je snažna električna udarna seckalica za baštu od 2500 W, dizajnirana za upotrebu u domaćinstvima za preradu organskog otpada poput grana, kupine i žbunja u fini malč ili kompost. Poseduje dva reverzibilna sečiva napravljena od kaljenog čelika usitnjavaju grane, kupinu i žbunje u finu smesu. Ima širok otvor za lako ubacivanje lišća i grana do 45 mm. Odlikuje je čvrst metalni okvir, korpa za sakupljanje od 40 litara, veliki točkovi za lak transport. Sigurnosti radio poseduje i zaštitu od preopterećenja i kratkog spoja.
Karakteristike
Moćna udarna seckalica od 2500 W
Dva reverzibilna sečiva napravljena od kaljenog čelika usitnjavaju grane, kupinu i žbunje u finu smesu
Širok otvor za lako ubacivanje lišća i grana do 45 mm
Čvrst metalni okvir, korpa za sakupljanje od 40 litara i veliki točkovi za lak transport
Zaštita od preopterećenja i kratkog spoja.
*RYOBI brend alata je važan član moćne grupacije TTI.
Techtronic Industries (TTI) je lider svetske klase u kvalitetnim potrošačkim, profesionalnim i industrijskim proizvodima koji se plasiraju u industriju za uređenje doma i bašte, za popravke i industriju građevinarstva. Neki od moćnih brendova grupacije su npr. MILWAUKEE, RYOBI, AEG…itd.
| Naziv proizvoda: | Drobilica (seckalica) za grane, 2500 W – RYOBI RSH2545B |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | RSH2545B |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Makaze za orezivanje – GREENMILL UP0068
Makaze teleskop – GREENMILL UP0115
Makaze teleskop – GREENMILL UP0122TN
Aerator – GREENMILL GR8108
Grabulje za ravnjanje – GREENMILL GR8101
Berač voća – GREENMILL GR8112
Motalica za crevo – VERTO 15G791
Baštenske rukavice – VERTO
Baštenske rukavice – VERTO
Testera za živu ogradu – VERTO 52G567























