



Drška odvijača za nastavke – TOPEX 39D860
Drška odvijača za biceve sa dužinom od 100 mm. Čašica od 1/4″ bolje drži odvijač zahvaljujući integrisanom magnetu. Ergonomska plastična ručka je presvučena materijalom protiv klizanja i pruža sigurnost i udobnost pri radu.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Prečnik | 1/4" |
| Dužina | 210 mm |
| Dužina oštrice/sečice | 100 mm |
| Ručka/drška | Dva materijala |
| Težina | 0.126 kg |
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Drška odvijača za nastavke – TOPEX 39D860 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 39D860 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Radionička stega – TOPEX 07A307
Šifra: 07A307
Turpija za drvo – TOPEX
Šifra: 06A83X
Turpija za oštrenje lanaca – TOPEX
Šifra: 06A78X
Turpija za metal set 5/1 – TOPEX 06A250
Šifra: 06A250
Turpije igličaste set 6/1 – TOPEX 06A010
Šifra: 06A010
Stega-G – TOP TOOLS 12A375
Šifra: 12A375
Stega ugaona – TOP TOOLS 12A305
Šifra: 12A305
Stega stolarska – TOPEX
Šifra: 12A10X-13X
Čekić gumeni – TOP TOOLS 02A325
Šifra: 02A325
Čekić-sekira – TOPEX 02A110
Šifra: 02A110
Macola – TOP TOOLS 02A012
Šifra: 02A012
Makaze za gvožđe (armaturu) – TOPEX
Šifra: 01A11X-13X


























