



Drška za čegrtaljku 3/4″, 24 zuba – NEO TOOLS 08-355
NEO TOOLS 08-335 drška za čegrtaljku od 3/4″ sa dužinom od 500 mm i kućištem od hrom-vanadijum čelika. Mehanizam čegrtaljke sa 24 zuba napravljen je od izdržljivog hrom-molibden čelika koji poboljšava životni vek alata. Dizajniran je za rad sa velikim opterećenjima. Kvalitet alata potvrđen TUV sertifikatom i 25-godišnjom garancije proizvođača. Brend NEO ispunjava očekivanja profesionalaca
| Proizvođač | |
|---|---|
| Dužina | 500 mm |
| Veličina navoja | 3/4" |
| Ručka/drška | Metalna ,Narezana |
| Težina | 3.42 kg |
Šifra proizvoda: 08-355 Kategorije: Alati, Moto program, Pribor za alat, Ostalo Oznaka: Drška za čegrtaljku
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Drška za čegrtaljku 3/4″, 24 zuba – NEO TOOLS 08-355 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 08-355 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Gedora Torx set T10-T40 – TOPEX 39D378
Šifra: 39D378
Magnet za bic brzostezajući – TOPEX 39D337
Šifra: 39D337
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Gedora produžena – TOPEX
Šifra: 38D75X-76X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Gedora – TOPEX
Šifra: 38D71X-73X
Nastavak okretni za gedoru – TOPEX 38D555
Šifra: 38D555
Nitne za tekstil i kožu – TOP TOOLS 32D420
Šifra: 32D420
OK nastavci – TOPEX 39D387
Šifra: 39D387
Olovka dvobojna – TOP TOOLS 14A892
Šifra: 14A892
Ger PVC bez testere – TOPEX 10A827
Šifra: 10A827
List za lučnu testeru – TOPEX
Šifra: 10A91X
Katanac – TOP TOOLS
Šifra: 90U30X
Burgija za beton (SDS+) – BLADE BBSDS+
Šifra: BBSDSPLUS
























