



Fleksibilna ručka 3/4″, 510 mm – NEO TOOLS 08-356
NEO TOOLS 08-356 fleksibilna ručka od 3/4″ dužine 510 mm. Proizvod je izrađen od trajnog hrom-vanadijum čelika. TUV Rheinland sertifikat garantuje visok kvalitet i pouzdanost proizvoda. Brend NEO ispunjava očekivanja profesionalaca.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Tip ručke | Fleksibilna |
| Dužina | 510 mm |
| Veličina navoja | 3/4" |
| Težina | 1.888 kg |
Šifra proizvoda: 08-356 Kategorije: Alati, Moto program, Pribor za alat, Ostalo Oznaka: Fleksibilna ručka
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Fleksibilna ručka 3/4″, 510 mm – NEO TOOLS 08-356 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 08-356 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Magnet za bic – TOPEX 39D338
Šifra: 39D338
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Gedora – TOPEX
Šifra: 38D71X-73X
Nitne za tekstil i kožu – TOP TOOLS 32D420
Šifra: 32D420
OK nastavci – TOPEX 39D387
Šifra: 39D387
Konac građevinski – TOPEX 30C630
Šifra: 30C630
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Konac građevinski – TOP TOOLS
Šifra: 30C614-615
Kamen za oštrenje – TOPEX 17B815
Šifra: 17B815
Ger PVC bez testere – TOPEX 10A827
Šifra: 10A827
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Katanac – TOP TOOLS
Šifra: 90U27X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Katanac pravougaoni – TOP TOOLS
Šifra: 90U26X
Burgija za beton (SDS+) – BLADE BBSDS+
Šifra: BBSDSPLUS





















