





Električna kosačica za travu – NAKAYAMA EM3210
EM3210 je standrdna električna kosilica modernog dizajna sa odličnom ergonomijom. Odlikuje je tih i kvalitetan motor. Poseduje praktičnu ručku za nošenje kao i veliki spremnik za travu. Ima preklopivi upravljač za lako skladištenje.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Snaga | 1200 W |
| Tip | ručni pogon |
| Materijal kućišta | Plastika |
| Visina košenja | 25-55 mm |
| Širina otkosa | 33 cm |
| Podešavanje visine košenja | 3 pozicije |
| Zapremina kontejnera | 30 L |
Šifra proizvoda: EM3210 Kategorije: Baštenski program, Kosilice za travu Oznaka: Električna kosačica
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Električna kosačica za travu – NAKAYAMA EM3210 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | EM3210 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Vertikular sa točkićima – GREENMILL GR8114
Šifra: GR8114
Četka za čišćenje – GREENMILL GR8113
Šifra: GR8113
Aerator – GREENMILL GR8108
Šifra: GR8108
Grabulje za ravnjanje – GREENMILL GR8101
Šifra: GR8101
Berač voća – GREENMILL GR8112
Šifra: GR8112
Grabulje 14 zuba – GREENMILL GR8106
Šifra: GR8106
Kanap od poliestera (PET) na koturu
Šifra: KAN-xx
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Baštenske rukavice – VERTO
Šifra: 97H14X
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Gurtne gumene za stezanje – TOP TOOLS
Šifra: 97X19X
Konac zidarski – TOPEX 13A920
Šifra: 13A920




















