

Ključ za filter ulja, tipa čaše, 76 mm, 12 tačaka – NEO TOOLS 11-360
Ključ za filter za ulje u obliku čaše, prečnika 76 mm, 12-tačkasti sa prihvatom od 3/8″.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Tip čaure/čašice | Dvanestougaona |
| Veličina navoja | 3/8" |
| Veličina čašice | 76 mm |
| Težina | 0.145 kg |
Šifra proizvoda: 11-360 Kategorije: Ručni alati, Ključevi, Alati, Moto program Oznaka: Ključ za filter ulja
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Ključ za filter ulja, tipa čaše, 76 mm, 12 tačaka – NEO TOOLS 11-360 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 11-360 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Čekić zidarski – TOP TOOLS 02A645
Šifra: 02A645
Čekić zidarski – TOPEX 02A635
Šifra: 02A635
Čekić za varioce – TOPEX 02A930
Šifra: 02A930
Čekić gumeni – TOPEX 02A354
Šifra: 02A354
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Čekić bravarski – TOP TOOLS
Šifra: 02A20X-22X
Čekić drveni – TOPEX 02A050
Šifra: 02A050
Makaze za žicu (mini) – TOPEX 01A117
Šifra: 01A117





















