

Ključ za filter ulja, tipa čaše, 96 mm, 18 tačaka – NEO TOOLS 11-373
Ključ za filter za ulje u obliku čaše, prečnika 96 mm, 18-tačkasti sa prihvatom od 3/8″.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Tip čaure/čašice | 18 tačaka |
| Veličina navoja | 3/8" |
| Veličina čašice | 96 mm |
| Težina | 0.194 kg |
Šifra proizvoda: 11-373 Kategorije: Ručni alati, Ključevi, Alati, Moto program Oznaka: Ključ za filter ulja
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Ključ za filter ulja, tipa čaše, 96 mm, 18 tačaka – NEO TOOLS 11-373 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 11-373 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Čekić zidarski – TOPEX 02A635
Šifra: 02A635
Čekić za varioce – TOPEX 02A930
Šifra: 02A930
Čekić gumeni – TOPEX 02A354
Šifra: 02A354
Čekić gumeni – TOP TOOLS 02A325
Šifra: 02A325
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Čekić bravarski – TOP TOOLS
Šifra: 02A20X-22X
Čekić drveni – TOPEX 02A050
Šifra: 02A050
Čekić špicasti – TOPEX 02A160
Šifra: 02A160




















