

Ključ za filter ulja, tipa čaše, 86 mm, 16 tačaka – NEO TOOLS 11-371
Ključ za filter za ulje u obliku čaše, prečnika 86 mm, 16-tačkasti sa prihvatom od 3/8″.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Tip čaure/čašice | 16 tačaka |
| Veličina navoja | 3/8" |
| Veličina čašice | 86 mm |
| Težina | 0.177 kg |
Šifra proizvoda: 11-371 Kategorije: Ručni alati, Ključevi, Alati, Moto program Oznaka: Ključ za filter ulja
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Ključ za filter ulja, tipa čaše, 86 mm, 16 tačaka – NEO TOOLS 11-371 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 11-371 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Čekić bravarski – TOPEX
Šifra: 02A40X-42X
Čekić guma/plastika – TOP TOOLS 02A330
Šifra: 02A330
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Čekić bravarski – TOP TOOLS
Šifra: 02A20X-22X
Čekić drveni – TOPEX 02A050
Šifra: 02A050
Čekić špicasti – TOPEX 02A160
Šifra: 02A160
Macola – TOP TOOLS 02A012
Šifra: 02A012
Makaze za lim – TOPEX 01A445
Šifra: 01A445



















