

Ključ za filter ulja, tipa čaše, 86 mm, 18 tačaka – NEO TOOLS 11-372
Ključ za filter za ulje u obliku čaše, prečnika 86 mm, 18-tačkasti sa prihvatom od 3/8″.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Tip čaure/čašice | 18 tačaka |
| Veličina navoja | 3/8" |
| Veličina čašice | 86 mm |
| Težina | 0.172 kg |
Šifra proizvoda: 11-372 Kategorije: Ručni alati, Ključevi, Alati, Moto program Oznaka: Ključ za filter ulja
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Ključ za filter ulja, tipa čaše, 86 mm, 18 tačaka – NEO TOOLS 11-372 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 11-372 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Čekić zidarski – TOPEX 02A635
Šifra: 02A635
Čekić guma/plastika – TOP TOOLS 02A330
Šifra: 02A330
Čekić gumeni – TOP TOOLS 02A315
Šifra: 02A315
Čekić-sekira – TOPEX 02A110
Šifra: 02A110
Čekić špicasti – TOPEX 02A160
Šifra: 02A160
Makaze za gvožđe (armaturu) – TOPEX
Šifra: 01A11X-13X



















