

Ključ za filter ulja, tipa čaše, 108 mm, 15 tačaka – NEO TOOLS 11-370
Ključ za filter za ulje u obliku čaše, prečnika 108 mm, 15-tačkasti sa prihvatom od 3/8″.
| Proizvođač | |
|---|---|
| Tip čaure/čašice | 15 tačaka |
| Veličina navoja | 3/8" |
| Veličina čašice | 108 mm |
| Težina | 0.213 kg |
Šifra proizvoda: 11-370 Kategorije: Ručni alati, Ključevi, Alati, Moto program Oznaka: Ključ za filter ulja
Deklaracija
| Naziv proizvoda: | Ključ za filter ulja, tipa čaše, 108 mm, 15 tačaka – NEO TOOLS 11-370 |
|---|---|
| Šifra proizvoda: | 11-370 |
| Uvoznik: | Poljobit d.o.o. |
| Zemlja porekla: | Narodna Republika Kina |
Povezani proizvodi
Čekić špicasti – TOP TOOLS 02A180
Šifra: 02A180
Zahtev za ponudu Ovaj proizvod ima više varijanti. Opcije mogu biti izabrane na stranici proizvoda.
Čekić bravarski – TOPEX
Šifra: 02A40X-42X
Čekić zidarski – TOPEX 02A635
Šifra: 02A635
Čekić stolarski – TOPEX 02A706
Šifra: 02A706
Makaze za lim – TOPEX 01A445
Šifra: 01A445
Makaze za žicu (mini) – TOPEX 01A117
Šifra: 01A117




















